ציון: 9.3
מ- 1 חוות דעת

מלון נווה שלום - גלריית תמונות

כתובת: דואר נע שמשון 99761 נווה שלום,
שבתות חתן ואירועים
שבתות חתן ואירועים
בנווה שלום
דילים לקבוצות
מזמינים 10 חדרים ומעלה? שבת חתן?
השאירו פרטים וסוכן נסיעות יחזור אליכם בהקדם עם הצעות לחופשה הבאה שלכם.

אנא המתן בזמן שהמערכת מחפשת לך את החופשה המושלמת במחירים הכי טובים.

הרכב חדר
כל המחירים כוללים מע"מ ללא עמלות הזמנה - תנאי ביטול המלון

לתנאי ביטול המלון

מינימום 7 ימים לפני הגעה אין דמי ביטול ,אם מבטלים בטווח מ-7 ימים ועד 3 הסכום של הלילה הראשון יחויב, מ3 ימים הסכום המלא של ההזמנה יחויב

סגור

מלון נווה שלום

מלון בטבע בלב הטוסקנה של הרי יהודה, באמצע הדרך בין תל אביב לירושלים, 40 חדרים צמודי קרקע, המלון מוקף במדשאות ועטוף בשיחים ועצים של צמחי תבלין ומרפא. מסעדת המלון מציעה תפריטים עשירים ואותנטיים מהמטבח הלבנוני, כמו כן המטבח שלנו מתמחה באוכל צמחוני עשיר המותאם לקבוצות מדיטציה ויוגה. במלון יש בריכה עונתית חצי אולימפית, מגוון אולמות מאובזרים לאירוח כנסים ואירועים עד 300 איש, מרכז מבקרים מציע הרצאות וסיורים בנושא דו-קיום ושלום.מרכז רוחני פלורליסטי המהווה מקום מפגש ללימוד והתבוננות, הפעילות שלו משלבת את המימד הרוחני בחינוך ובעשייה לשלום.

עוד על המלון >>

יתרונות המלון

  • נופים מרהיבים הפונים אל עמק אילון
  • מסעדה אוטנטית מהמטבח הלבנוני
  • אולם אירועים גדול הניתן לקיים בו גם סמינרים
  • המלון ללא תעודת כשרות
  • מרכז חינוכי ובו מרכז מבקרים, מרכז רוחני, בית ה

מלון ויישוב נווה שלום הם מפעלות חינוך לשלום ודו-קיום. מרכז המבקרים: המרכז מציע מספר תוכניות מגוונות המתאימות לקבוצות ולבודדים בנושא השלום והדו-קיום. הרצאות בנושאי חינוך, דו-קיום דתי, הדו-קיום הבין-תרבותי והקונפליקט הישראלי-פלסטיני. -בית הספר לשלום: עיקר הפעילות שלו הנערכת דרך מפגשים ותוכניות הכשרה, היא לאפשר למשתתפים להעשיר את נקודות מבטם, לבחון באופן ביקורתי את המובן מאליו ולנסות לתת משמעות לתהליכים המתרחשים בחברה דרך הדיאלוג. -מערכת החינוך: בית הספר היסודי. הבי"ס דו לאומי ודו לשוני המחנך לשלום ודו-קיום. בבי"ס לומדים ילדים מכ-24 ישובים בסביבה. בית הספר מקדם אווירה שבה נבנית סביבה חינוכית שוויונית אשר באה לידי ביטוי בעולמם של הילדים. -המרכז הרוחני הפלורליסטי- דומיה סקינה ע"ש ברונו הוסאר: בית דומיה והמרכז הרוחני הוקמו ביוזמתם של אן למניין וברונו הוסאר, מייסדי נווה שלום וואחת אלסלאם. במתחם שני מבנים: האחד הוא -בית דומיה סקינה ,מבנה עגול בו ניתן לשבת למטרת התבוננות או תפילה שקטה. השני הוא מבנה לפעילות המרכז, מבנה חדש שנחנך במאי 2006 ובו שני אולמות גדולים.

להזמנה טלפונית, חייגו לטלפון: 073-7687682

* קבלת החדרים בשבת או בחגים מתאפשרת שעתיים אחרי צאת שבת/ חג ניתן להשתמש במתקני המלון גם לפני קבלת החדרים

המלון שלנו מציע נופש בטבע ברוח של שלום ודו-קיום. במלון 40 חדרים משפחתיים צמודי קרקע, על הגבעה מול עמק איילון. חדר האוכל של המלון מגיש ארוחות אותנטיות. בריכה חצי אולימפית ובריכת פעוטות. מגוון אולמות בגדלים שונים לכנסים ואירועים. מרכז מבקרים מספק סיורים והרצאות על תולדות הכפר ודו-קיום.

אנא המתן...