מלון קלאב אין אילת - גלריית תמונות

כתובת: אילת, אילת
במהלך יולי/אוגוסט ניתן להזמין רק עפ"י מחזורי מכירה
מלון בהזמנה ישירה, כרטיס האשראי לביטחון - החיוב בהגעה למלון
המחיר כולל מבצעים והנחות
(כל המחירים כוללים מע"מ למעט אילת, איזור פטור ממע"מ)
ללא עמלות הזמנה - תנאי ביטול המלון

לתנאי ביטול המלון

תנאי ביטול: בעונה רגילה - ניתן לבטל ללא דמי ביטול עד 2 ימי עבודה לפני מועד האירוח. ביטול / אי הופעה פחות מ- 2 ימי עבודה לפני מועד האירוח יחויבו בדמי ביטול בסך 25% מערך ההזמנה הכולל. יולי, אוגוסט, חגים ואירועים מיוחדים (יהודים, נוצרים, מוסלמים): ניתן לבטל ללא דמי ביטול עד 21 ימי עבודה לפני מועד האירוח. ביטול בתקופה שבין 21 ימי עבודה ועד ל 7 ימי עבודה לפני מועד האירוח (ובתנאי שעברו פחות מ- 14 יום מיום ביצוע ההזמנה), יחויבו בדמי ביטול בסך 5% מערך ההזמנה הכולל או ב- 100 ₪ (הנמוך מבניהם) – בכפוף לחוק הגנת הצרכן. ביטול בתקופה של 7 ימים או פחות ממועד האירוח יחויב בסך 50% מערך ההזמנה הכולל.
החברה רשאית שלא לאשר / לבטל הזמנה, גם אם אושרה און ליין במידה והרכב החדר הנבחר אינו תואם את התפוסה המקסימלית האפשרית. תפוסה מקסימלית בווילה: עד 6 נפשות (מבוגרים ו/או ילדים).

סגור

מלון קלאב אין אילת

קלאב אין אילת ממוקם בלב ואדי מוקף הרים ואל מול נוף מדברי עוצר נשימה מחכה החופשה הבאה שלכם. מלון קלאב אין אילת ממוקם בחוף אלמוג, 7 ק"מ ממרכז העיר, משתרע על פני כ-30 דונם של שטחים ירוקים ומבנים דו- קומתיים ,הרחק מהמולת היומיום ועדיין קרוב למרכז הבילויים של אילת. אין מקום אידיאלי מזה למלא את המצברים ולהנות מחופשה שקטה ושלווה עם כל המשפחה. מועדון ילדים "מיני קלאב" פעילויות מודרכות והפעלות מגוונות. מסעדה לארוחת בוקר ישראלית עשירה וארוחות ערב המוגשות בסגנון המזנון החופשי ובתפריט מגוון. מזנון בריכה ארוחת צהריים בשריות, חטיפים, משקאות וגלידות. מזנון לובי מינימרקט ממוקם בלב כפר הנופש ובו שפע פירות וירקות טריים, מבחר מוצרי מזון, מאפים וארוחות מוכנות לחימום במיקרוגל . בית כנסת לאורחים שומרי המסורת. פעילויות תוססות לכל המשפחה צוות הבידור של הכפר מנעים את זמנם של האורחים בהפעלות והופעות ייחודיות. המלון מקבל רק בני 21 ומעלה לא תינתן כניסה של בני נוער שימו לב מחזורי מכירה בחודשים יולי ואוגוסט:אמצע שבוע 4 לילות ראשון -חמישי בלבד.סופי שבוע 3לילות חמישי -ראשון בלבד.מחזורי מכירה אחרים לא יאושרו. שימו לב המלון מקבל רק בני 21 ומעלה.במידה ויגיעו צעירים מתחת לגיל הנ"ל למלון הם לא יוכלו להיכנס למלון וכספם לא יוחזר שימו לב

עוד על המלון >>

יתרונות המלון

 • מלון ווילות (עד 6 אורחים בווילה), 2 חדרי שינה וסלון
 • משטחי דשא גדולים
 • אפשרות לערוך ברביקיו
 • צוות בידור לכל המשפחה
 • מגרשי משחק וסופרמרקט של המלון

וילה לעד 6 נפשות. הכניסה למלון לבני נוער עד גיל 21 הנה בליווי הוריהם בלבד אשר חייבים להתארח במלון בכל ימי הנופש ולהיות אחראים על התנהגותם התקינה של ילדיהם. המחירים הנ"ל הינם לישראלים בלבד בעלי תעודת זהות ישראלית בלבד. נהלי קבלת ועזיבת חדרים ברשת: אמצע השבוע : קבלת חדר ב16:00 עזיבה ב10:00 סוף שבוע:קבלת חדר 16:00 עזיבת חדר בשבת עד השעה 14:00 חיוב עבור עזיבה מאוחרת בין 14:00 -20:00 יהיה 180 ש"ח תוספת .. שימו לב מחזורי מכירה בחודשים יולי ואוגוסט:אמצע שבוע 4 לילות ראשון -חמישי בלבד.סופי שבוע 3לילות חמישי -ראשון בלבד.מחזורי מכירה אחרים לא יאושרו.

להזמנה טלפונית, חייגו לטלפון: 073-7687682

* קבלת החדרים בשבת או בחגים מתאפשרת שעתיים אחרי צאת שבת/ חג ניתן להשתמש במתקני המלון גם לפני קבלת החדרים

 • מי מטפל בהזמנה? המלון
 • מי יחייב אותך? המלון - בהגעה למלון
 • כרטיס האשראי לביטחון בלבד!!!

מלון קלאב אין אילת ממוקם בלב ואדי מוקף הרים ואל מול נוף מדברי עוצר נשימה מחכה החופשה הבאה שלכם. קלאב אין אילת ממוקם בחוף אלמוג, 7 ק"מ ממרכז העיר, משתרע על פני כ-30 דונם של שטחים ירוקים ומבנים דו- קומתיים ,הרחק מהמולת היומיום ועדיין קרוב למרכז הבילויים של אילת. אין מקום אידיאלי מזה למלא את המצברים ולהנות מחופשה שקטה ושלווה עם כל המשפחה. המלון מקבל רק בני 21 ומעלה לא תינתן כניסה של בני נוער

אנא המתן...
 • מחפש מחירים במלונות המובילים בישראל
 • הזמנה ישירה למלון - התשלום בהגעה למלון
 • המחירים המוצגים הוזנו ישירות ע"י המלונאים